Salon Dekoracji okien – dekoracje okienne Warszawa

shuttersy

Zastosowanie shuttersów w różnych pomieszczeniach – salon, sypialnia, kuchnia i łazienka

Shuttersy, podobnie jak zasłony, są niezwykle uniwersalne – prezentują się dobrze w różnego rodzaju pomieszczeniach wprowadzając do nich harmonię, osłonę przed słońcem oraz sąsiadami. Warto zatem wybierać je nie tylko do kuchni czy łazienki – zobacz, dlaczego warto mieć je również w salonie oraz sypialni!

Dekoracje okienne pełnią przede wszystkim dwie podstawowe funkcje – chronią nas przed słońcem oraz przed wścibskimi spojrzeniami. W tej roli doskonale sprawdzają się zarówno zasłony, jak i rolety, choć warto rozważyć również shuttersy, które cieszą się coraz większą popularnością – i nie bez powodu!

Shuttersy w sypialni – ochrona przed słońcem w trosce o komfortowy sen

Shuttersy na okna montowane są w ramie okiennej, a zatem nie zabierają dużo przestrzeni w odróżnieniu od rolet rzymskich czy zasłon. Można zatem z powodzeniem postawić na parapecie kwiaty, które zajmą się filtracją powietrza w nocy.

Zamknięte shuttersy ochraniają nas przed wścibskimi sąsiadami, ale też i przed porannym słońcem pozwalając nam na dłuższy sen w trakcie wolnego dnia. Dodatkowym atutem jest również to, że shuttersy pomagają nam w zmniejszeniu temperatury w pomieszczeniu, co jest niezwykle ważne w miejscu, w którym śpimy.

Salon z shuttersami – miejsce nowoczesne i z klasą

Dekoracje okienne w salonie są bardzo ważne, ponieważ muszą być nie tylko użytkowe, ale również pasować do klimatu i rodzaju wnętrza. Shuttersy są stosunkowo uniwersalne – dobrze komponują się zarówno z wnętrzami folkowymi, jak i nowoczesnymi. Wiele zależy od rodzaju samych shuttersów, a możemy przebierać nie tylko w kolorystyce, ale również w materiałach, z jakich zostały one wykonane – aluminium lub drewno.

Shuttersy w salonie stanowią doskonałą ochronę przed sąsiadami, pozwalając nam na poczucie komfortu, jak i przed słońcem. To ważne, szczególnie jeśli chcemy zrelaksować się oglądając ulubiony film czy serial, a padające promienie słoneczne utrudniają odbiór obrazu.

Kuchnia i łazienka – miejsca stworzone dla shuttersów

Shuttersy na okna sprawdzą się doskonale w każdym pomieszczeniu, dlatego też tak chętnie wybieramy je do kuchni czy łazienki. W tym pierwszym przypadku, nie zabierają miejsca na parapecie, chronią przed światem zewnętrznym, a jednocześnie nie utrudniają podziwiania tego, co znajduje się za oknem.

W łazience zapewniają nam prywatność, a jednocześnie pozwalają cieszyć się widokiem ogrodu. Dodatkowo shuttersy na okna doskonale komponują się z każdym rodzajem glazury czy terakoty sprawiając, że te miejsce staje się prawdziwym pokojem kąpielowym.

Shuttersy na okna to doskonałe dekoracje okienne, które możesz dopasować do swoich potrzeb w każdym pomieszczeniu – kiedy potrzebujesz zapewnią ci prywatność, ochronią przed słońcem, ale też i przed zbyt wysoką temperaturą na zewnątrz. Dodatkowo komponują się wspaniale z każdym rodzajem wnętrz, dlatego śmiało wybierz je do swojego domu!

Podobne