Oferta
Pomiar

Naszą realizację rozpoczynamy od pomiaru okien u klienta i ogólnej oceny pomieszczenia.

Doradztwo

Na podstawie dokonanych pomiarów i oceny pomieszczenia, na podstawie którego ma powstać projekt dekoracji okiennej, dobór tkanin i kolorystyki.

Projekt

Po zebraniu niezbędnych materiałów projektujemy dekorację okienną wedle życzenia Klienta.

Montaż

Akceptacja projektu przez klienta jest jednoznaczna z realizacją. Następnie przystępujemy do montażu.PROPONUJEMY:

Szeroki wachlarz usług i dostępnego asortymentu

Rolety rzymskie
Stanowią bardzo efektowną dekorację domu. Są to proste zasłony, które podnosząc się do góry układają się w równoległe, poziome fałdy. Z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjną firankę, czy też pełnić funkcję zasłony. Szyjemy je z każdego rodzaju tkaniny, wedle życzenia Klienta. Odpowiednio dobrane rolety rzymskie świetnie komponują się również z zasłonami, zdobiąc i ocieplając wnętrze, a także zasłaniają okna.

Szyte na miarę firany
Zawsze zgodnie z życzeniem Klienta, dopasowane do wystroju wnętrz.

Plisy
Znane również jako żaluzje plisowane lub rolety plisowane – nowoczesna osłona okien, jest to indywidualnie dobrany materiał zwijany w harmonijkę. Kolorystyka jak i rodzaj tkanin jest zróżnicowany. Posiadamy tkaniny przepuszczające światło , odbijające promienie słoneczne i całkowicie zaciemniające. Tkaniny plisowane możemy czyścić na mokro. Produkt jest bardzo uniwersalny , dostosowujemy model do kształtu okna jak romby, koła, trójkąty.

Żaluzje
Dysponujemy żaluzjami o różnych szerokościach lameli, i wykonanych z różnych tworzyw takich jak aluminium, bambus, czy drewno. Żaluzje aluminiowe występują w czterech opcjach 16mm, 25mm, 35mm, i 50mm w szerokim wachlarzu kolorystycznym. Żaluzje bambusowe i drewniane występują w szerokościach 25mm i 50mm lamel. Montaż możliwy jest do sufitu, ściany lub bezpośrednio do okna..

Karnisze
Stanowią bardzo ważny element dekoracji okiennych. Źle dobrany może popsuć efekt nawet najpiękniejszej zasłony czy firany. Dobrze dobrany karnisz idealnie współgra z całą kompozycją okiennej dekoracji. Zapraszamy do naszej pracowni na rozmowę z projektantem i prezentację dostępnych w ofercie materiałów. Zapraszamy do naszej pracowni na rozmowę z projektantem i prezentację materiałów.
TELEFON
22 407 69 05 +48 510 328 738
ADRES
ul.Roentgena 45 02-781 Warszawa